Top Ad unit 728 × 90


45 אתרי הקניות הטובים ביותר של סין - 2019

50 אתרי הקניות הטובים ביותר של סין - 2016

רכישה ישירות מסין הוא נפוץ יותר ויותר בקרב צרכנים ישראליים, וזאת בעיקר בשל המחירים שגובים באתרים הסיניים. אתרי סינים יכולים למכור במחירים נמוכים באמת, וזה ניתן לחסוך הרבה על ידי רכישת מוצרי האתרים הטובים ביותר של סין.

אבל כמובן, במקרים רבים זה יותר יתרון לקנות בחנויות לאומיות. העובדה היא כי אתה צריך לחקור היטב בחנויות וירטואליות, פיזיות, בקיצור יותר לחפש טוב יותר, ולאחר מכן כדי לגלות את המחיר הנמוך ביותר במחקר בשוק המקומי בחנויות זרים ולעשות בחישוב המסים כמובן.

מה הם אתרי הקניות הטובים ביותר של סין?


כדי לקבוע אם חנות מקוונת בינלאומית היא אמינה או לא, אתה צריך לחקור היטב בפורומים יבואו לראות דוחות של יבואנים אחרים, וגם לבדוק את הכישורים של החנות באתרי ביקורת כמו ResellerRatings.com, אשר הוא התייחסות ההסמכה העולמית חנויות מקוונות, וקיבל יותר מ -5 מיליון ביקורות של למעלה מ 198,000 חנויות מקוונות ברחבי העולם.

וכדי לסייע בחיפוש לבדוק הרשימה החדשה שלנו של 50 אתרי קניות סין העליונים שמוכרים הרבה בארץ ובעולם, ובכך יכולה להיות מחירים נמוכים יותר, בנוסף לאתר אינטרנט מותאם לישראלים להציע כמה מתקנים כמו תשלום עם Paypal .

אתרי הקניות הטובים ביותר של סין:


חנויות למעלהLight in the Box - 1

Lightinthebox הוא אחד המנהיגים במכירות באינטרנט בין אתרים של סין. באתר תוכלו למצוא כל דבר, החל בגדים ואלקטרוניקה נעליים ואביזרים. הושק בשנת 2006, Lightinthebox.com היא אחת החנויות המקוונות הטובות ביותר בסין. האתר הגדול ביותר של ההבדל הוא שכל המוצרים יש מחירים מומרים למטבע המקומי.


Mini in the Box - 2

זוהי אחת החנויות הסיניות הפופולריות ביותר למכור דרך האינטרנט, היא באוויר מאז 2006. אולי הרבה אנשים שומעים חנות הזאת רק עכשיו, אבל כבר יש לה הרבה ניסיון כשמדובר שולחים את המוצרים לישראל. היום, ספינה ליותר מ 170 מדינות עם משלוח חינם על כל מוצר. החנות מתמחה שעונים, מכשירים אלקטרוניים קטנים ואביזרים למכשירים ניידים וטאבלטים, עם מגוון גדול במחירים ללא תחרות. 


Gear Best - 3
www.gearbest.com :קישו

משרד הראשית ממוקם שנזן GearBest מוכר מוצרים ברחבי העולם, עם אתר פשוט ואובייקטיבי יכול לראות את תיאור מוצר המידע ברור. זה בהחלט אחת האפשרויות הטובות ביותר בין אתרי סינים לקנות אלקטרוניקה. האתר גדל במידה ניכרת בשנים האחרונות, והוא כבר מהגדולים בענף. ואנחנו יכולים לסמן שני גורמים חשובים לצמיחה זו: ראשית המגוון הרחב של מוצרים בחנות תוכל למצוא כל דבר במונחים של אלקטרוניקה. הנקודה החשובה השנייה היא במחירים תחרותיים מאוד, הייתי אומר אפילו מנצח במקרים מסוימים.


Aliexpress - 4 

אולי שמעת הרבה באתר זה כפי שהוא עכשיו חביב על הישראלים שקונים מוצרים ישירות מסין. הגורמים הקובעים העדפה זו עבור חנות זו הם רבים: Aliexpress הוא סוג של שוק חופשי הסיני, זה מפגיש מספר רב של ספקים, ובכך לאפשר את המחירים הטובים ביותר ואת מגוון רחב של מוצרים, הפרש אחר של האתר היא האבטחה המוצעים הקונה עבור החברה, אשר מתווכת הרכישה לשלם למוכר עד העברת הסחורה.


BangGood - 5
www.BangGood.com :קישו

Banggood נוסדה בשנת 2004, שבסיסה גואנגזו, עיר משגשגת בדרום סין. זוהי בחירה מצוינת בין האתרים של סין. שם תמצאו שפע של מוצרים לקנות, יש את Banggood יותר מ -30,000 סוגים של מוצרים במגוון רחב של קטגוריות. באתר יש גם מחירים שונים עבור אלה שרוצים לקנות סיטונאי, ומציע שירות Dropshipping אטרקטיבי מאוד, ובמקרה כזה הוא אינו כולל את המשלוח לא לוגו וכל מידע על מחירי החנות או מוצר מתגלים ללקוחותיה.


DHgate - 6
www.DHgate.com :קישו

לכולם להבין שאני יכול להגדיר את DHgate כתערובת של Alibaba ו Aliexpress על אותה הפלטפורמה, או חלק מהמוצרים נמכרים סיטונאי רק עם מספר מינימאלי של יחידות וללא משלוח חינם, כמו גם ב Alibaba. אבל אתה יכול גם לקנות יחידה בודדת, עם משלוח בחינם לכל מקום בעולם, כמו גם ב Aliexpress.


Rotita - 7
www.rotita.com :קישו

Rotita.com היא חנות סינית המתמחה אופנה של נשים עם מחירים סיטוניים. למרות מתמחה בגדים, Rotita גם מוכר נעליים, תיקים, תכשיטים, אבזרים, הלבשה תחתונה, בגדי ילדים ואפילו תלבושות ותחפושות קוספליי. במשך שנים רבות בשוק, יש לו מספר מכובד של מעריצים ברחבי העולם, וזה בולט בין האתרים הסיניים האחרים בעיקר למכור דגמים בלעדיים בהשראת בגדי הנשים המפורסמות כמו ביונסה וקים קרדשיאן.


Lightake - 8
www.lightake.com :קישו

בעת הגישה אל האתר Lightake.com מיד לציין כי חנות זו מתמקדת סיטונאית כי הם לא לתעדף אסתטיקה אך מחירי המוצרים. אמנם לא ידוע בישראל, הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר של סין ומכובדת בעולם. זהו אתר המאפשר רכישות ישירות מיצרנים בסין, מה שמושך את תשומת הלב הרבה ביותר הם המחירים של החנות, גם בקרב חנויות סיניות קשה להתחרות, וגם מציע משלוח בחינם ולאפשר תשלום באמצעות Paypal.


Floryday - 9
www.floriday.com :קישו

זוהי חנות מקוונת בינלאומית שבסיסה שנזן בסין, המתמחה אופנה ואביזרים. שם תמצאו בגדים ואביזרים לנשים, גברים וילדים במחירים נמוכים במיוחד. SammyDress.com הוא חנויות סיניות טובות ביותר של בגדים ואבזרים. החנות מוכרת הן סיטוני וקמעוני וכל ישיר מסין, בגדים במחירים תחרותיים מאוד, משלוח ברחבי העולם.


DX.com - 10
www.dx.com :קישו

DealExtreme (DX.com) הוא אחת החנויות המקוונות הגדולות ביותר והטובות ביותר בסין. מכירת ברחבי העולם, DX.com הפך הפניה כשמדובר לקנות מסין. זה בין המועדפים של הצרכן הישראלי והיא מוכרת כחנות אמינה ובטוחה.

חנויות כלבו (יש בכלל)


אחד הכי מסורתי, מוכרת מוצרי אלקטרוניקה הכל, בגדים, טלפונים ניידים, טלוויזיה אנדרואיד...

מחירים טובים מוכרים מוצרי אלקטרוניקת הכל, בגדים, טלפונים ניידים, שעונים ועוד.

13. Tmart.com
מחירים טובים מוכרים מוצרי אלקטרוניקת הכל, בגדים, טלפונים סלולריים, פנסים ועוד.

מוכר אלקטרוניקה הכל, בגדים, טלפונים ניידים, שעונים ועוד.

מוכר אלקטרוניקה הכל, בגדים, טלפונים ניידים, שעונים ועוד.

חנויות אלקטרוניקה, טלפונים ניידים וטאבלטים


מוצרים חנונים, אלקטרוניקה, מחשבים, משחקים, "GoPro גנריות" טלביזית אנדרואיד, שעון חכם

גאדג'טים אלקטרוניים בכלל, אביזרים אפל, חלקים סלולריים ואביזרים.

מחירים מעולים מוכרים מוצרי אלקטרוניקת הכל, בגדים, טלפונים סלולריים, פנסים ועוד.

19. SJCAM.com
סמרטפון מותגים סיניים מרכזיים, מקרנים, actioncam, מחשב לוח, מצלמות אבטחה...

חנות המתמחה טלפונים ניידים וטלפונים חכמים מבית המותגים גדולים הסיניים

חנות אלקטרוניקה וגאדג'טים טוב בכלל, טלפונים ניידים ואביזרים מן המותגים הגדולים.

חנות אלקטרוניקה וגאדג'טים טוב בכלל, טלפונים ניידים ואביזרים מן המותגים הגדולים.


חנויות בגדים, נעליים, תיקים ואביזרים


בגדים ואביזרי אופנה של נשים, בגדי ים, תיקים, תכשיטים.

24. Yoins.com
בגדים ואביזרי אופנה של נשים, בגדי ים, תיקים, תכשיטים.

25. Oasap.com
בגדי נשים אופנת ואביזרים, נעליים, בגדי ים...

נשים ובגדים בהשראת בגדי גברים בבית האופנה האירופית.

בגדים אופנת נשים ואביזרים, אביזרים, ג 'ינס...

נשי אופנה, בגדים בהשראת אופנה אירופאית.

נשים ובגדים בהשראת בגדי גברים בבית האופנה האירופית.

בגדי נשי אופנה ואבזרים, נעליים, תיקים, תכשיטים...

זכר ונקבה בגדים, שמלות המפלגה כלה, קוספליי, נעליים, תיקים

נעלי נשים, בגדים ואביזרים, תיקים, הלבשה תחתונה.

בגדי גברים ונשים של בגדים ואביזרים, שמלות, חולצות, נעליים, תיקים 

אופנת נשים, במיוחד בגדים סקסיים, אביזרים, תיקים, תכשיטים, בתוספת גודל 

יש לו כל מיני גברים בגדי נשים עם מחירים טובים

נשים ובגדים בהשראת בגדי גברים אסיה אופנתי

נשי אופנה, שמלות, חליפות, חותלות, הלבשה תחתונה

בשמים וחנויות קוסמטיקה


חנות וקוסמטיקה בושם הגדול

חנות וקוסמטיקה בושם הגדול

חנות וקוסמטיקה בושם הגדול

שמלות כלה חנויות בגדים עבור המפלגה


שמלות כלה ושמלות צד, אביזרים ונעליים

מגוון גדול של פעם בשמלות חגיגיות השושבינות, שמלות חתונה

מגוון גדול של פעם בשמלות חגיגיות השושבינות, שמלות חתונה

מגוון גדול של פעם בשמלות חגיגיות השושבינות, שמלות חתונה


מסקנה

כפי שראינו לקנות ישירות מסין יכול להיות יתרונות גדולים. הסינים מציעים מחירים נמוכים מאוד עבור המוצרים ועדיין לספק בחינם במדינות רבות בעולם. קניית מסין דרך חנויות מקוונות היא יבוא, כדי לוודא שאתה יודע מה חיובי הייבוא הם על המדינה שלך לפני שתבצע את הרכישה. אנו מקווים שנהניתם במאמר זה. המטרה שלנו היא להביא מידע שימושי כדי להפוך את חוויית הקנייה שלך לחו"ל יותר ויותר מהנה! אם יש לך שאלות או הצעות, בבקשה להשאיר אותנו הערות.

ראה גם: 10 אתרי קניות בסין לקנות בגדים עם מחירים סיטוניים
45 אתרי הקניות הטובים ביותר של סין - 2019 Reviewed by Gilson Oliveira on 4:31 Rating: 5
All Rights Reserved by האתרים הטובים ביותר של סין © 2014 - 2018
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *

מופעל על ידי Blogger.